Marketing Polska Blog

Marketing Polska to magazyn i blog internetowy dla digital marketerów.

Naszą misją jest dzielenie się wiedzą i umiejętnościami, które pomogą naszym czytelnikom rozwinąć ich biznes lub jak najlepiej wykorzystać budżet reklamowy ich klientów. Dostarczamy artykuły, poradniki, wskazówki i triki na temat marketingu cyfrowego. Niezależnie od tego, czy zaczynasz swoją przygodę z marketingiem, czy jesteś doświadczonym marketerem.

Marketing – jakie artykuły w magazynie?

Jako cel postawiliśmy sobie jednoczenie marketingowców, którzy chcą edukować i pomagać innym w różnych aspektach marketingu cyfrowym, jednocześnie rozwijając również swoje umiejętności. Kochamy to, co robimy i dlatego naszym celem jest dzielenie się wszystkimi informacjami, które wiemy na temat optymalizacji pod kątem wyszukiwarek (SEO), kampanii Google Ads, Facebook Ads i innych rodzajów reklamy online.

Przedstawiamy również najnowsze trendy w branży, studia przypadków oraz wywiady z profesjonalistami. Publikujemy również treści pokrewne o tworzeniu stron internetowych, optymalizacji współczynnika konwersji, email marketingu, UX i innych tematach powiązanych z marketingiem internetowym.

Chcemy też dostarczyć wiedzy na temat tego, jak w pełni wykorzystać kanały marketingowe, odwołując się do analityki internetowej. Przyglądamy się temu, jak technologia zmienia marketing i śledzimy najnowsze trendy marketingowe.

Oprócz tych tematów, zagłębiamy się również w świat brandingu, public relations i content marketingu. Niezależnie od tego, czy jesteś właścicielem firmy, który chce przenieść ją na wyższy poziom marketingu, czy też marketerem wewnętrznym, który szuka sposobów na doskonalenie swoich umiejętności, Marketing Polska ma coś dla Ciebie.

Marketing Polska Blog

Marketing Polska jest blogiem dla polskich marketerów cyfrowych, ale z radością witamy marketerów z całego świata. Mamy nadzieję, że nasze treści okażą się dla Ciebie przydatne i że uznasz je za pomocne.

Marketing nieustannie się rozwija, ale nasze wartości pozostają niezmienne. Jesteśmy pasjonatami technologii, marketingu i narzędzi, które pomagają nam lepiej wykonywać naszą pracę. Jesteśmy również zaangażowani w przejrzystość, integralność i uczciwość, ponieważ są to ważne cechy dla każdego, kto zajmuje się marketingiem.

W końcu nie da się rozwijać biznesu bez zaufania! Mamy nadzieję, że spodoba się Wam podróż po Marketing Polska i z niecierpliwością będziemy dostarczać Wam pouczające, przydatne i edukacyjne treści. Mamy nadzieję, że nasz blog będzie cennym źródłem wiedzy dla marketerów cyfrowych na całym świecie i mamy nadzieję, że przyłączysz się do nas.

Artykuły na blogu Marketing Polska

Zawsze szukamy nowych sposobów, aby pomóc naszym czytelnikom, więc jeśli masz jakieś sugestie lub chcesz podzielić się z nami własną wiedzą i doświadczeniem, skontaktuj się z nami.

Z drugiej strony czekamy też na ciekawe artykuły od Was. Jeśli uważasz, że powinniśmy poruszyć jakiś konkretny temat lub opublikować Twój artykuł na naszym blogu, skontaktuj się z nami! Będzie nam miło, jeśli się odezwiesz.

Tylko jedno: przed wysłaniem artykułu upewnij się, że jest on w jakiś sposób związany z marketingiem i spełnia poniższe wymagania:

  1. Treść musi być wartościowa.
  2. Treść musi być unikalna (sprawdzimy, czy była już gdzieś publikowana).
  3. Musi mieć długość 300+ słów (nie będziemy akceptować krótszych artykułów chyba, że pokrywają konkretne zagadnienie).
  4. Musi dostarczać rzeczywistych informacji na temat jakiegoś aspektu marketingu cyfrowego.
  5. Musisz zamieścić krótkie BIO o sobie jako autorze artykułu.

Artykuły publikujemy na blogu bezpłatnie pod warunkiem ich odpowiedniej jakości i unikalności. Zastrzegamy sobie prawa do usunięcia linka lub oznaczenia jako nofollow (zwłaszcza, jeśli nie wskazuje on na źródło informacji lub wyniki badań). Jest możliwość umieszczenia linka do strony internetowej w biografii autora. Prosimy wówczas o podanie adresu www strony.

Internet Marketing Polska © 2021. All rights reserved.