To ważny komunikat dla wszystkich krwiodawców w regionie katowickim!

W trosce o poprawę komfortu pracy krwiodawcy i zwiększenie liczby oddawanej krwi Regionalne Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa (RCKiK Katowice) udostępniło nową aplikację mobilną o nazwie „Bliscy Krewni”.

Aplikacja ta ma ułatwić krwiodawcom znalezienie pobliskich punktów krwiodawstwa, umówienie się na wizytę oraz śledzenie przebiegu oddawania krwi.

Oprogramowanie Bliscy Krewni

Oprogramowanie Bliscy Krewni zostało opracowane przez katowicką firmę Kava 360 i Software Things. Zleceniodawcą aplikacji był oczywiście RCKiK Katowice.

Aplikację można pobrać od dnia 30.06.2020 r. i korzystanie z niej jest bezpłatne!

Funkcje aplikacji Bliscy Krewni

Aplikacja mobilna Bliscy Krewni, przeznaczona dla krwiodawców Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Katowicach oraz jego Oddziałów Terenowych, posiada kilka kluczowych funkcji.

Umożliwia połączenie się z bazą danych centrum krwiodastwa w Katowicach za pomocą indywidualnego numeru dawcy, przeglądanie historii oddanych donacji oraz monitorowanie procesu oddawania krwii.

Aplikacja przypomina też dawcom o najbliższym terminie oddania krwi, informuje, gdzie znajdują się najbliższe centra krwiodawstwa oraz jak do nich dotrzeć.

Aplikacja dostarcza też wiadomości z wybranych miast o wydarzeniach związanych z krwiodawstwem oraz informuje dawców o zniżkach dostępnych dla nich w placówkach partnerskich.

Lokale Bliskich Krewnych

W ramach aplikacji RCKiK rozwija program Lokale Bliskich Krewnych. Program, który działa od 2021 roku, zrzesza placówki regionalne, które chcą wspierać ideę krwiodawstwa. Placówki te oferują krwiodawcom stałe i czasowe zniżki w menu za każdym razem, gdy oddają krew.

Aplikacja mobilna Bliscy Krewni umożliwia korzystanie z tych zniżek.

Jak pobrać aplikację Bliscy Krewni?

Aplikacja mobilna Bliscy Krewni jest dostępna do pobrania za darmo w App Store i Google Play.

Aby pobrać aplikację, należy wejść do App Store lub Google Play i wpisać hasło „RCKiK Katowice Bliscy Krewni”.

Można też skorzystać z tego bezpośredniego linku:

Dla urządzeń z systemem IOS

Dla urządzeń z systemem Android

RCKIK Katowice zachęca

Zachęcamy wszystkich, którzy mogą oddać krew, aby to zrobili i mamy nadzieję, że ta nowa aplikacja mobilna ułatwi ten proces.

RCKiK Katowice jednocześnie dziękuje za nieustające wsparcie!

Artykuły, które możesz polubić
Komentarze
Subskrybuj Marketing Polska
Najnowsze publikacje
Chmura tagów
Masz pytanie?

    Najnowsze publikacje
    Przegląd artykułów

    Internet Marketing Polska © 2021. All rights reserved.